Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
fermentert tempeh pølse smuler har et glykemisk indeks på 20, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre legumes rangerer fermentert tempeh pølse smuler blant de laveste i glykemisk indeks.
fermentert tempeh pølse smuler er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 180 kcal |
| Karbohydrater | 9g |
| Sukker (totalt) | 1g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 6g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 18g |
| Fett | 8g |
| Mettet | 1.5g |
| Umettet | 6.5g |
| Natrium | 600mg |
fermentert tempeh pølse smuler har et glykemisk indeks på 20, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
fermentert tempeh pølse smuler har et lavt glykemisk indeks (20), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
fermentert tempeh pølse smuler har en glykemisk belastning på 2 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →