Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
alkoholfri øl lime-mynte har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre beverages rangerer alkoholfri øl lime-mynte blant de laveste i glykemisk indeks.
alkoholfri øl lime-mynte er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 20 kcal |
| Karbohydrater | 4.5g |
| Sukker (totalt) | 4g |
| Naturlig | 0.5g |
| Tilsatt | 3.5g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0g |
| Fett | 0g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0g |
| Natrium | 5mg |
alkoholfri øl lime-mynte har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
alkoholfri øl lime-mynte har et lavt glykemisk indeks (40), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
alkoholfri øl lime-mynte har en glykemisk belastning på 2 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →