Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
tepung kacang soya hitam penuh mempunyai indeks glisemik 15, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding legumes lain, tepung kacang soya hitam penuh berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
tepung kacang soya hitam penuh adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 340 kcal |
| Karbohidrat | 15g |
| Gula (jumlah) | 3g |
| Semula jadi | 3.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 20g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 40g |
| Lemak | 15g |
| Tepu | 2g |
| Tidak tepu | 13g |
| Natrium | 5mg |
tepung kacang soya hitam penuh mempunyai indeks glisemik 15, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
tepung kacang soya hitam penuh mempunyai indeks glisemik rendah (15), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
tepung kacang soya hitam penuh mempunyai beban glisemik 2 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →