Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
pes ceri dan badam mempunyai indeks glisemik 35, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 9 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding sweets lain, pes ceri dan badam berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
pes ceri dan badam adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 220 kcal |
| Karbohidrat | 25g |
| Gula (jumlah) | 18g |
| Semula jadi | 18.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 5g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 6g |
| Lemak | 11g |
| Tepu | 1g |
| Tidak tepu | 9g |
| Natrium | 2mg |
pes ceri dan badam mempunyai indeks glisemik 35, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 9 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
pes ceri dan badam mempunyai indeks glisemik rendah (35), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
pes ceri dan badam mempunyai beban glisemik 9 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →