Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Perencah manis & pedas mempunyai indeks glisemik 60, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 39 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Berbanding other lain, Perencah manis & pedas berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Perencah manis & pedas sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 300 kcal |
| Karbohidrat | 65g |
| Gula (jumlah) | 40g |
| Semula jadi | 5.0g |
| Ditambah | 35g |
| Serat | 6g |
| Larut | 1.8g |
| Tidak larut | 4.2g |
| Protein | 3g |
| Lemak | 2g |
| Tepu | 0.3g |
| Tidak tepu | 1.7g |
| Natrium | 8000mg |
Perencah manis & pedas mempunyai indeks glisemik 60, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 39 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Perencah manis & pedas mempunyai indeks glisemik sederhana (60). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Perencah manis & pedas mempunyai beban glisemik 39 per 100g, menunjukkan kesan ketara pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →