Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Perencah jalapeño mempunyai indeks glisemik 40, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 10 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding other lain, Perencah jalapeño berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Perencah jalapeño adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 220 kcal |
| Karbohidrat | 45g |
| Gula (jumlah) | 6g |
| Semula jadi | 4.0g |
| Ditambah | 2g |
| Serat | 12g |
| Larut | 3.6g |
| Tidak larut | 8.4g |
| Protein | 6g |
| Lemak | 3g |
| Tepu | 0.5g |
| Tidak tepu | 2.5g |
| Natrium | 12000mg |
Perencah jalapeño mempunyai indeks glisemik 40, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 10 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Perencah jalapeño mempunyai indeks glisemik rendah (40), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Perencah jalapeño mempunyai beban glisemik 10 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →