Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Perasa Tajín mempunyai indeks glisemik 35, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 14 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding other lain, Perasa Tajín berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Perasa Tajín adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbohidrat | 40g |
| Gula (jumlah) | 8g |
| Semula jadi | 8.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 8g |
| Larut | 2.4g |
| Tidak larut | 5.6g |
| Protein | 3g |
| Lemak | 2g |
| Tepu | 0.3g |
| Tidak tepu | 1.7g |
| Natrium | 8000mg |
Perasa Tajín mempunyai indeks glisemik 35, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 14 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Perasa Tajín mempunyai indeks glisemik rendah (35), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Perasa Tajín mempunyai beban glisemik 14 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →