Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
perasa roti bagel serba ada mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding other lain, perasa roti bagel serba ada berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
perasa roti bagel serba ada adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 450 kcal |
| Karbohidrat | 30g |
| Gula (jumlah) | 2g |
| Semula jadi | 2.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 10g |
| Larut | 3g |
| Tidak larut | 7g |
| Protein | 15g |
| Lemak | 30g |
| Tepu | 4g |
| Tidak tepu | 24g |
| Natrium | 3500mg |
perasa roti bagel serba ada mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
perasa roti bagel serba ada mempunyai indeks glisemik rendah (0), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
perasa roti bagel serba ada mempunyai beban glisemik 0 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →