Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Pepsi Max Tanpa Kafein mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding beverages lain, Pepsi Max Tanpa Kafein berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Pepsi Max Tanpa Kafein adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 0.2 kcal |
| Karbohidrat | 0g |
| Gula (jumlah) | 0g |
| Semula jadi | 0.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 0g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 0g |
| Lemak | 0g |
| Tepu | 0g |
| Tidak tepu | 0g |
| Natrium | 8mg |
Pepsi Max Tanpa Kafein mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Pepsi Max Tanpa Kafein mempunyai indeks glisemik rendah (0), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Pepsi Max Tanpa Kafein mempunyai beban glisemik 0 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →