Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
pancake mini mempunyai indeks glisemik 67, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 27 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Berbanding sweets lain, pancake mini berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
pancake mini sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 230 kcal |
| Karbohidrat | 40g |
| Gula (jumlah) | 9g |
| Semula jadi | 2.0g |
| Ditambah | 7g |
| Serat | 1.2g |
| Larut | 0.3g |
| Tidak larut | 0.9g |
| Protein | 6g |
| Lemak | 5g |
| Tepu | 1.2g |
| Tidak tepu | 2.8g |
| Natrium | 350mg |
pancake mini mempunyai indeks glisemik 67, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 27 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
pancake mini mempunyai indeks glisemik sederhana (67). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
pancake mini mempunyai beban glisemik 27 per 100g, menunjukkan kesan ketara pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →