Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Pair mempunyai indeks glisemik 38, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 4 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding fruits lain, Pair berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Pair adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 57 kcal |
| Karbohidrat | 15g |
| Gula (jumlah) | 9.8g |
| Semula jadi | 9.8g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 3.1g |
| Larut | 0.9g |
| Tidak larut | 2.2g |
| Protein | 0.4g |
| Lemak | 0.1g |
| Tepu | 0.02g |
| Tidak tepu | 0.08g |
| Natrium | 1mg |
Pair mempunyai indeks glisemik 38, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 4 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Pair mempunyai indeks glisemik rendah (38), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Pair mempunyai beban glisemik 4 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →