Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Oatmeal dengan jem plum mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 11 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding grains lain, Oatmeal dengan jem plum berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Oatmeal dengan jem plum sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbohidrat | 20g |
| Gula (jumlah) | 5.5g |
| Semula jadi | 5.0g |
| Ditambah | 0.5g |
| Serat | 3.1g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 3.2g |
| Lemak | 2.2g |
| Tepu | 0.4g |
| Tidak tepu | 1.2g |
| Natrium | 30mg |
Oatmeal dengan jem plum mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 11 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Oatmeal dengan jem plum mempunyai indeks glisemik sederhana (55). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Oatmeal dengan jem plum mempunyai beban glisemik 11 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →