Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Oat gunung tradisional dengan walnut, biji chia, dan biji rami mempunyai indeks glisemik 45, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 18 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding grains lain, Oat gunung tradisional dengan walnut, biji chia, dan biji rami berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Oat gunung tradisional dengan walnut, biji chia, dan biji rami adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 420 kcal |
| Karbohidrat | 45g |
| Gula (jumlah) | 2g |
| Semula jadi | 2.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 10g |
| Larut | 3g |
| Tidak larut | 7g |
| Protein | 13g |
| Lemak | 20g |
| Tepu | 2.5g |
| Tidak tepu | 16g |
| Natrium | 5mg |
Oat gunung tradisional dengan walnut, biji chia, dan biji rami mempunyai indeks glisemik 45, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 18 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Oat gunung tradisional dengan walnut, biji chia, dan biji rami mempunyai indeks glisemik rendah (45), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Oat gunung tradisional dengan walnut, biji chia, dan biji rami mempunyai beban glisemik 18 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →