Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Oat bijirin penuh dibakar dengan beri segar dan kacang mempunyai indeks glisemik 45, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 14 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding grains lain, Oat bijirin penuh dibakar dengan beri segar dan kacang berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Oat bijirin penuh dibakar dengan beri segar dan kacang adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 210 kcal |
| Karbohidrat | 32g |
| Gula (jumlah) | 7g |
| Semula jadi | 5.0g |
| Ditambah | 2g |
| Serat | 5g |
| Larut | 2g |
| Tidak larut | 3g |
| Protein | 6g |
| Lemak | 7g |
| Tepu | 1g |
| Tidak tepu | 6g |
| Natrium | 30mg |
Oat bijirin penuh dibakar dengan beri segar dan kacang mempunyai indeks glisemik 45, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 14 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Oat bijirin penuh dibakar dengan beri segar dan kacang mempunyai indeks glisemik rendah (45), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Oat bijirin penuh dibakar dengan beri segar dan kacang mempunyai beban glisemik 14 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →