Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Ikan hering dalam sos yogurt dengan herba mempunyai indeks glisemik 20, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 1 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding seafood lain, Ikan hering dalam sos yogurt dengan herba berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Ikan hering dalam sos yogurt dengan herba adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 140 kcal |
| Karbohidrat | 2.5g |
| Gula (jumlah) | 2g |
| Semula jadi | 2.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 0.2g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 13g |
| Lemak | 8g |
| Tepu | 2.5g |
| Tidak tepu | 5g |
| Natrium | 900mg |
Ikan hering dalam sos yogurt dengan herba mempunyai indeks glisemik 20, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 1 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Ikan hering dalam sos yogurt dengan herba mempunyai indeks glisemik rendah (20), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Ikan hering dalam sos yogurt dengan herba mempunyai beban glisemik 1 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →