Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
hirisan kacang soya yang diperam mempunyai indeks glisemik 15, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 1 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding legumes lain, hirisan kacang soya yang diperam berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
hirisan kacang soya yang diperam adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 170 kcal |
| Karbohidrat | 9g |
| Gula (jumlah) | 1.5g |
| Semula jadi | 1.5g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 6g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 18g |
| Lemak | 7g |
| Tepu | 1.2g |
| Tidak tepu | 5.8g |
| Natrium | 250mg |
hirisan kacang soya yang diperam mempunyai indeks glisemik 15, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 1 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
hirisan kacang soya yang diperam mempunyai indeks glisemik rendah (15), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
hirisan kacang soya yang diperam mempunyai beban glisemik 1 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →