Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teljes kiőrlésű keksz glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 37 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Teljes kiőrlésű keksz glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Teljes kiőrlésű keksz mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 430 kcal |
| Szénhidrátok | 68g |
| Cukrok (összesen) | 18g |
| Természetes | 4.0g |
| Hozzáadott | 14g |
| Rost | 6g |
| Vízoldható | 1.8g |
| Vízoldhatatlan | 4.2g |
| Fehérje | 7g |
| Zsír | 14g |
| Telített | 4g |
| Telítetlen | 8g |
| Nátrium | 350mg |
Teljes kiőrlésű keksz glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 37 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Teljes kiőrlésű keksz közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Teljes kiőrlésű keksz glikémiás terhelése 100g-onként 37, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →