Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Szűrt tej glikémiás indexe 27, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más dairy összehasonlítva Szűrt tej glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Szűrt tej jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 42 kcal |
| Szénhidrátok | 4g |
| Cukrok (összesen) | 3.8g |
| Természetes | 3.8g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 0g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 4.8g |
| Zsír | 1g |
| Telített | 0.7g |
| Telítetlen | 0.3g |
| Nátrium | 44mg |
Szűrt tej glikémiás indexe 27, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Szűrt tej alacsony glikémiás indexű (27), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Szűrt tej glikémiás terhelése 100g-onként 1, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →