Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Ricotta sajt glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 7 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más dairy összehasonlítva Ricotta sajt glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Ricotta sajt mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 110 kcal |
| Szénhidrátok | 12g |
| Cukrok (összesen) | 7g |
| Természetes | 7.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 2g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 6g |
| Zsír | 4g |
| Telített | 2.5g |
| Telítetlen | 1.5g |
| Nátrium | 60mg |
Ricotta sajt glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 7 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Ricotta sajt közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Ricotta sajt glikémiás terhelése 100g-onként 7, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →