Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Reggeli keksz glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 45 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Reggeli keksz glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Reggeli keksz mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 450 kcal |
| Szénhidrátok | 70g |
| Cukrok (összesen) | 18g |
| Természetes | 3.0g |
| Hozzáadott | 15g |
| Rost | 3.5g |
| Vízoldható | 1.1g |
| Vízoldhatatlan | 2.4g |
| Fehérje | 7g |
| Zsír | 15g |
| Telített | 3g |
| Telítetlen | 12g |
| Nátrium | 350mg |
Reggeli keksz glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 45 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Reggeli keksz közepes glikémiás indexű (65). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Reggeli keksz glikémiás terhelése 100g-onként 45, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →