Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Quinoa (főzött) glikémiás indexe 53, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 11 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Quinoa (főzött) glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Quinoa (főzött) jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 120 kcal |
| Szénhidrátok | 21.3g |
| Cukrok (összesen) | 0.9g |
| Természetes | 0.9g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 2.8g |
| Vízoldható | 0.7g |
| Vízoldhatatlan | 2.1g |
| Fehérje | 4.1g |
| Zsír | 1.9g |
| Telített | 0.23g |
| Telítetlen | 1.67g |
| Nátrium | 7mg |
Quinoa (főzött) glikémiás indexe 53, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 11 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Quinoa (főzött) alacsony glikémiás indexű (53), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Quinoa (főzött) glikémiás terhelése 100g-onként 11, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →