Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
vanilin šećer ima glikemijski indeks 60, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 15 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim sweets, vanilin šećer rangira se iznad prosjeka po glikemijskom indeksu.
vanilin šećer je prikladan u umjerenim količinama za osobe koje prate razinu šećera.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 180 kcal |
| Ugljikohidrati | 25g |
| Šećeri (ukupno) | 20g |
| Prirodni | 5.0g |
| Dodani | 15g |
| Vlakna | 0g |
| Topiva | 0g |
| Netopiva | 0g |
| Proteini | 3g |
| Masti | 7g |
| Zasićene | 4.5g |
| Nezasićene | 2g |
| Natrij | 70mg |
vanilin šećer ima glikemijski indeks 60, što ga svrstava u hranu s umjerenim GI. S glikemijskim opterećenjem 15 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
vanilin šećer ima umjeren glikemijski indeks (60). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.
vanilin šećer ima glikemijsko opterećenje 15 na 100g, što ukazuje na umjeren utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →