Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
Schär bezglutenski kruh ima glikemijski indeks 75, što ga svrstava u hranu s visokim GI. S glikemijskim opterećenjem 36 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim grains, Schär bezglutenski kruh rangira se među najvišima po glikemijskom indeksu.
Schär bezglutenski kruh može uzrokovati brze skokove šećera u krvi i treba ga konzumirati u malim porcijama.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 250 kcal |
| Ugljikohidrati | 48g |
| Šećeri (ukupno) | 3g |
| Prirodni | 1.0g |
| Dodani | 2g |
| Vlakna | 6g |
| Topiva | 1.8g |
| Netopiva | 4.2g |
| Proteini | 2.5g |
| Masti | 4.5g |
| Zasićene | 0.5g |
| Nezasićene | 4g |
| Natrij | 450mg |
Schär bezglutenski kruh ima glikemijski indeks 75, što ga svrstava u hranu s visokim GI. S glikemijskim opterećenjem 36 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
Schär bezglutenski kruh ima visok glikemijski indeks (75). Osobe s inzulinskom rezistencijom trebaju ograničiti unos.
Schär bezglutenski kruh ima glikemijsko opterećenje 36 na 100g, što ukazuje na značajan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →