Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
PB2 kikiriki prah ima glikemijski indeks 35, što ga svrstava u hranu s niskim GI. S glikemijskim opterećenjem 10 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim nuts, PB2 kikiriki prah rangira se među najnižima po glikemijskom indeksu.
PB2 kikiriki prah je dobar izbor za osobe koje kontroliraju šećer u krvi, inzulinsku rezistenciju ili prate dijetu s niskim GI.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 375 kcal |
| Ugljikohidrati | 45g |
| Šećeri (ukupno) | 17.5g |
| Prirodni | 12.5g |
| Dodani | 5g |
| Vlakna | 6g |
| Topiva | 1.8g |
| Netopiva | 4.2g |
| Proteini | 30g |
| Masti | 12.5g |
| Zasićene | 2.5g |
| Nezasićene | 10g |
| Natrij | 400mg |
PB2 kikiriki prah ima glikemijski indeks 35, što ga svrstava u hranu s niskim GI. S glikemijskim opterećenjem 10 na 100g, ima umjeren utjecaj na šećer u krvi.
PB2 kikiriki prah ima nizak glikemijski indeks (35), što ga čini dobrim izborom za osobe s inzulinskom rezistencijom.
PB2 kikiriki prah ima glikemijsko opterećenje 10 na 100g, što ukazuje na umjeren utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →