Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →
Το Βαλσάμικο βινεγκρέτ με λινέλαιο και βότανα έχει γλυκαιμικό δείκτη 0, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με χαμηλό ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 0 ανά 100g, έχει ελάχιστη επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Σε σύγκριση με άλλα other, το Βαλσάμικο βινεγκρέτ με λινέλαιο και βότανα κατατάσσεται μεταξύ των χαμηλότερων στον γλυκαιμικό δείκτη.
Το Βαλσάμικο βινεγκρέτ με λινέλαιο και βότανα είναι καλή επιλογή για άτομα που διαχειρίζονται το σάκχαρο, την αντίσταση στην ινσουλίνη ή ακολουθούν διατροφή χαμηλού ΓΔ.
Γιατί αυτή η βαθμολογία;
| Θερμίδες | 350 kcal |
| Υδατάνθρακες | 7g |
| Σάκχαρα (σύνολο) | 6g |
| Φυσικά | 6.0g |
| Προστιθέμενα | 0g |
| Φυτικές ίνες | 0.5g |
| Διαλυτές | 0g |
| Αδιάλυτες | 0g |
| Πρωτεΐνες | 0.5g |
| Λίπη | 35g |
| Κορεσμένα | 3g |
| Ακόρεστα | 32g |
| Νάτριο | 200mg |
Το Βαλσάμικο βινεγκρέτ με λινέλαιο και βότανα έχει γλυκαιμικό δείκτη 0, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με χαμηλό ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 0 ανά 100g, έχει ελάχιστη επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Το Βαλσάμικο βινεγκρέτ με λινέλαιο και βότανα έχει χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη (0), καθιστώντας το καλή επιλογή για άτομα με αντίσταση στην ινσουλίνη.
Το Βαλσάμικο βινεγκρέτ με λινέλαιο και βότανα έχει γλυκαιμικό φορτίο 0 ανά 100g, γεγονός που υποδηλώνει ελάχιστη επίδραση στα επίπεδα σακχάρου αίματος.
Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →