Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →
Το Πέστο άγριου σκόρδου έχει γλυκαιμικό δείκτη 0, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με χαμηλό ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 0 ανά 100g, έχει ελάχιστη επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Σε σύγκριση με άλλα other, το Πέστο άγριου σκόρδου κατατάσσεται μεταξύ των χαμηλότερων στον γλυκαιμικό δείκτη.
Το Πέστο άγριου σκόρδου είναι καλή επιλογή για άτομα που διαχειρίζονται το σάκχαρο, την αντίσταση στην ινσουλίνη ή ακολουθούν διατροφή χαμηλού ΓΔ.
Γιατί αυτή η βαθμολογία;
| Θερμίδες | 420 kcal |
| Υδατάνθρακες | 6g |
| Σάκχαρα (σύνολο) | 1g |
| Φυσικά | 1.0g |
| Προστιθέμενα | 0g |
| Φυτικές ίνες | 2g |
| Διαλυτές | 0.6g |
| Αδιάλυτες | 1.4g |
| Πρωτεΐνες | 6g |
| Λίπη | 42g |
| Κορεσμένα | 7g |
| Ακόρεστα | 33g |
| Νάτριο | 600mg |
Το Πέστο άγριου σκόρδου έχει γλυκαιμικό δείκτη 0, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με χαμηλό ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 0 ανά 100g, έχει ελάχιστη επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Το Πέστο άγριου σκόρδου έχει χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη (0), καθιστώντας το καλή επιλογή για άτομα με αντίσταση στην ινσουλίνη.
Το Πέστο άγριου σκόρδου έχει γλυκαιμικό φορτίο 0 ανά 100g, γεγονός που υποδηλώνει ελάχιστη επίδραση στα επίπεδα σακχάρου αίματος.
Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →