Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těstoviny spirálky má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 36 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Těstoviny spirálky řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Těstoviny spirálky je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 355 kcal |
| Sacharidy | 71g |
| Cukry (celkem) | 2.7g |
| Přirozené | 2.7g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 3g |
| Rozpustná | 0.9g |
| Nerozpustná | 2.1g |
| Bílkoviny | 12g |
| Tuky | 1.5g |
| Nasycené | 0.3g |
| Nenasycené | 1.2g |
| Sodík | 5mg |
Těstoviny spirálky má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 36 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těstoviny spirálky má nízký glykemický index (50), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Těstoviny spirálky má glykemickou zátěž 36 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →