Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těstoviny hvězdičky má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 41 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Těstoviny hvězdičky řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Těstoviny hvězdičky je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 370 kcal |
| Sacharidy | 75g |
| Cukry (celkem) | 2g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 2.5g |
| Rozpustná | 0.8g |
| Nerozpustná | 1.8g |
| Bílkoviny | 12g |
| Tuky | 1.5g |
| Nasycené | 0.3g |
| Nenasycené | 1.2g |
| Sodík | 5mg |
Těstoviny hvězdičky má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 41 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těstoviny hvězdičky má střední glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Těstoviny hvězdičky má glykemickou zátěž 41 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →