Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těstovinové pláty má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 14 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Těstovinové pláty řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Těstovinové pláty je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 140 kcal |
| Sacharidy | 28g |
| Cukry (celkem) | 1g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 1.5g |
| Rozpustná | 0.5g |
| Nerozpustná | 1g |
| Bílkoviny | 5g |
| Tuky | 1g |
| Nasycené | 0.2g |
| Nenasycené | 0.8g |
| Sodík | 10mg |
Těstovinové pláty má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 14 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těstovinové pláty má nízký glykemický index (50), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Těstovinové pláty má glykemickou zátěž 14 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →