Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těsto na mince pie má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 39 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Těsto na mince pie řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Těsto na mince pie je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 370 kcal |
| Sacharidy | 60g |
| Cukry (celkem) | 32g |
| Přirozené | 14.0g |
| Přidané | 18g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bílkoviny | 3g |
| Tuky | 13g |
| Nasycené | 5g |
| Nenasycené | 7g |
| Sodík | 200mg |
Těsto na mince pie má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 39 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těsto na mince pie má střední glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Těsto na mince pie má glykemickou zátěž 39 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →