Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Tapiokový sirup má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 55 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Tapiokový sirup řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Tapiokový sirup může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 315 kcal |
| Sacharidy | 78g |
| Cukry (celkem) | 78g |
| Přirozené | 0.0g |
| Přidané | 78g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 0g |
| Tuky | 0g |
| Nasycené | 0g |
| Nenasycené | 0g |
| Sodík | 12mg |
Tapiokový sirup má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 55 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Tapiokový sirup má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Tapiokový sirup má glykemickou zátěž 55 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →