Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Taro džem má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 34 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Taro džem řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Taro džem je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 210 kcal |
| Sacharidy | 52g |
| Cukry (celkem) | 38g |
| Přirozené | 8.0g |
| Přidané | 30g |
| Vláknina | 2.5g |
| Rozpustná | 0.8g |
| Nerozpustná | 1.8g |
| Bílkoviny | 0.7g |
| Tuky | 0.1g |
| Nasycené | 0g |
| Nenasycené | 0.1g |
| Sodík | 10mg |
Taro džem má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 34 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Taro džem má střední glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Taro džem má glykemickou zátěž 34 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →