Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Syrové zeleninové tyčinky s hummusovým dipem má glykemický index 25, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 2 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními vegetables se Syrové zeleninové tyčinky s hummusovým dipem řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Syrové zeleninové tyčinky s hummusovým dipem je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 80 kcal |
| Sacharidy | 10g |
| Cukry (celkem) | 3g |
| Přirozené | 3.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 4g |
| Rozpustná | 1.2g |
| Nerozpustná | 2.8g |
| Bílkoviny | 3g |
| Tuky | 3g |
| Nasycené | 0.4g |
| Nenasycené | 2.6g |
| Sodík | 180mg |
Syrové zeleninové tyčinky s hummusovým dipem má glykemický index 25, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 2 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Syrové zeleninové tyčinky s hummusovým dipem má nízký glykemický index (25), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Syrové zeleninové tyčinky s hummusovým dipem má glykemickou zátěž 2 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →