Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sweet and salty popcorn má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 45 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Sweet and salty popcorn řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Sweet and salty popcorn je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 450 kcal |
| Sacharidy | 70g |
| Cukry (celkem) | 25g |
| Přirozené | 5.0g |
| Přidané | 20g |
| Vláknina | 6g |
| Rozpustná | 1.8g |
| Nerozpustná | 4.2g |
| Bílkoviny | 6g |
| Tuky | 16g |
| Nasycené | 4g |
| Nenasycené | 10g |
| Sodík | 700mg |
Sweet and salty popcorn má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 45 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sweet and salty popcorn má střední glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Sweet and salty popcorn má glykemickou zátěž 45 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →