Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sušené třešně má glykemický index 22, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 16 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními fruits se Sušené třešně řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Sušené třešně je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 325 kcal |
| Sacharidy | 75g |
| Cukry (celkem) | 65g |
| Přirozené | 65.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 8g |
| Rozpustná | 2.4g |
| Nerozpustná | 5.6g |
| Bílkoviny | 2.5g |
| Tuky | 1g |
| Nasycené | 0.2g |
| Nenasycené | 0.8g |
| Sodík | 5mg |
Sušené třešně má glykemický index 22, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 16 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sušené třešně má nízký glykemický index (22), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Sušené třešně má glykemickou zátěž 16 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →