Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sušené švestky má glykemický index 29, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními fruits se Sušené švestky řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Sušené švestky je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 240 kcal |
| Sacharidy | 64g |
| Cukry (celkem) | 38g |
| Přirozené | 38.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 7.1g |
| Rozpustná | 2.5g |
| Nerozpustná | 4.6g |
| Bílkoviny | 2.2g |
| Tuky | 0.4g |
| Nasycené | 0.1g |
| Nenasycené | 0.3g |
| Sodík | 2mg |
Sušené švestky má glykemický index 29, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 18 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sušené švestky má nízký glykemický index (29), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Sušené švestky má glykemickou zátěž 18 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →