Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovocné a vlákninové cereálie má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 48 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Ovocné a vlákninové cereálie řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Ovocné a vlákninové cereálie je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 370 kcal |
| Sacharidy | 74g |
| Cukry (celkem) | 22g |
| Přirozené | 10.0g |
| Přidané | 12g |
| Vláknina | 8g |
| Rozpustná | 2.4g |
| Nerozpustná | 5.6g |
| Bílkoviny | 7g |
| Tuky | 5g |
| Nasycené | 0.7g |
| Nenasycené | 4.3g |
| Sodík | 180mg |
Ovocné a vlákninové cereálie má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 48 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovocné a vlákninové cereálie má střední glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Ovocné a vlákninové cereálie má glykemickou zátěž 48 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →