Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovesná směs má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 53 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Ovesná směs řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Ovesná směs může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 370 kcal |
| Sacharidy | 70g |
| Cukry (celkem) | 22g |
| Přirozené | 4.0g |
| Přidané | 18g |
| Vláknina | 6g |
| Rozpustná | 1.8g |
| Nerozpustná | 4.2g |
| Bílkoviny | 10g |
| Tuky | 6g |
| Nasycené | 1.2g |
| Nenasycené | 4.8g |
| Sodík | 350mg |
Ovesná směs má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 53 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovesná směs má vysoký glykemický index (75). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Ovesná směs má glykemickou zátěž 53 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →