Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovesná kaše s čerstvým ananasem má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 10 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Ovesná kaše s čerstvým ananasem řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Ovesná kaše s čerstvým ananasem je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 95 kcal |
| Sacharidy | 19g |
| Cukry (celkem) | 4.5g |
| Přirozené | 4.5g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 2.2g |
| Rozpustná | 0.4g |
| Nerozpustná | 0.8g |
| Bílkoviny | 2.5g |
| Tuky | 1.7g |
| Nasycené | 0.3g |
| Nenasycené | 1.4g |
| Sodík | 3mg |
Ovesná kaše s čerstvým ananasem má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 10 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovesná kaše s čerstvým ananasem má střední glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Ovesná kaše s čerstvým ananasem má glykemickou zátěž 10 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →