Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovesná kaše se švestkovým džemem má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 11 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Ovesná kaše se švestkovým džemem řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Ovesná kaše se švestkovým džemem je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 110 kcal |
| Sacharidy | 20g |
| Cukry (celkem) | 5.5g |
| Přirozené | 5.0g |
| Přidané | 0.5g |
| Vláknina | 3.1g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 3.2g |
| Tuky | 2.2g |
| Nasycené | 0.4g |
| Nenasycené | 1.2g |
| Sodík | 30mg |
Ovesná kaše se švestkovým džemem má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 11 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovesná kaše se švestkovým džemem má střední glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Ovesná kaše se švestkovým džemem má glykemickou zátěž 11 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →