Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovesná cereálie má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 50 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Ovesná cereálie řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Ovesná cereálie je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 410 kcal |
| Sacharidy | 77g |
| Cukry (celkem) | 18g |
| Přirozené | 4.0g |
| Přidané | 14g |
| Vláknina | 4g |
| Rozpustná | 1.2g |
| Nerozpustná | 2.8g |
| Bílkoviny | 8g |
| Tuky | 8g |
| Nasycené | 1g |
| Nenasycené | 7g |
| Sodík | 320mg |
Ovesná cereálie má glykemický index 65, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 50 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovesná cereálie má střední glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Ovesná cereálie má glykemickou zátěž 50 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →