Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Liquid Death Piña Killada има гликемичен индекс 65, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 3 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите beverages, Liquid Death Piña Killada се нарежда над средното по гликемичен индекс.
Liquid Death Piña Killada е подходящ в умерени количества за хора, следящи нивата на захарта.
Защо тази оценка?
| Калории | 18 kcal |
| Въглехидрати | 4.5g |
| Захари (общо) | 4.5g |
| Природни | 0.0g |
| Добавени | 4.5g |
| Фибри | 0g |
| Разтворими | 0g |
| Неразтворими | 0g |
| Протеини | 0g |
| Мазнини | 0g |
| Наситени | 0g |
| Ненаситени | 0g |
| Натрий | 10mg |
Liquid Death Piña Killada има гликемичен индекс 65, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 3 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
Liquid Death Piña Killada има умерен гликемичен индекс (65). Хора с инсулинова резистентност могат да го консумират умерено.
Liquid Death Piña Killada има гликемично натоварване 3 на 100g, което показва минимално влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →