Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
бисквити с шоколадови парченца има гликемичен индекс 65, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 39 на 100g, то има значително влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите sweets, бисквити с шоколадови парченца се нарежда над средното по гликемичен индекс.
бисквити с шоколадови парченца е подходящ в умерени количества за хора, следящи нивата на захарта.
Защо тази оценка?
| Калории | 400 kcal |
| Въглехидрати | 60g |
| Захари (общо) | 24g |
| Природни | 4.0g |
| Добавени | 20g |
| Фибри | 5g |
| Разтворими | 1.5g |
| Неразтворими | 3.5g |
| Протеини | 8g |
| Мазнини | 12g |
| Наситени | 4g |
| Ненаситени | 8g |
| Натрий | 350mg |
бисквити с шоколадови парченца има гликемичен индекс 65, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 39 на 100g, то има значително влияние върху кръвната захар.
бисквити с шоколадови парченца има умерен гликемичен индекс (65). Хора с инсулинова резистентност могат да го консумират умерено.
бисквити с шоколадови парченца има гликемично натоварване 39 на 100g, което показва значително влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →