Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Веганський соус ранч має глікемічний індекс 0, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 0 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими other, Веганський соус ранч займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Веганський соус ранч — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 250 kcal |
| Вуглеводи | 6g |
| Цукри (всього) | 2g |
| Природні | 1.0g |
| Додані | 1g |
| Клітковина | 0.5g |
| Розчинна | 0.2g |
| Нерозчинна | 0.4g |
| Білки | 1g |
| Жири | 25g |
| Насичені | 3g |
| Ненасичені | 22g |
| Натрій | 800mg |
Веганський соус ранч має глікемічний індекс 0, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 0 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Веганський соус ранч має низький глікемічний індекс (0), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Веганський соус ранч має глікемічне навантаження 0 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →