Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Пшениця спельта має глікемічний індекс 55, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 39 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими grains, Пшениця спельта займає вище середнього позицію за глікемічним індексом.
Пшениця спельта підходить у помірних кількостях для людей, які стежать за рівнем цукру.
Чому така оцінка?
| Калорії | 338 kcal |
| Вуглеводи | 70.2g |
| Цукри (всього) | 0.8g |
| Природні | 0.8g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 10.7g |
| Розчинна | 3.2g |
| Нерозчинна | 7.5g |
| Білки | 14.6g |
| Жири | 2.4g |
| Насичені | 0.4g |
| Ненасичені | 2g |
| Натрій | 8mg |
Пшениця спельта має глікемічний індекс 55, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 39 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Пшениця спельта має помірний глікемічний індекс (55). Люди з інсулінорезистентністю можуть вживати його помірно.
Пшениця спельта має глікемічне навантаження 39 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →