Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
варена спельта має глікемічний індекс 54, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 14 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими grains, варена спельта займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
варена спельта — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 127 kcal |
| Вуглеводи | 26.4g |
| Цукри (всього) | 0.8g |
| Природні | 0.8g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 3.8g |
| Розчинна | 1.1g |
| Нерозчинна | 2.7g |
| Білки | 5.5g |
| Жири | 0.9g |
| Насичені | 0.2g |
| Ненасичені | 0.7g |
| Натрій | 4mg |
варена спельта має глікемічний індекс 54, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 14 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
варена спельта має низький глікемічний індекс (54), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
варена спельта має глікемічне навантаження 14 на 100г, що вказує на помірний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →