Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Сметана має глікемічний індекс 27, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 1 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими dairy, Сметана займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Сметана — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 193 kcal |
| Вуглеводи | 4.6g |
| Цукри (всього) | 3.4g |
| Природні | 3.4g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 0g |
| Розчинна | 0g |
| Нерозчинна | 0g |
| Білки | 2.4g |
| Жири | 19g |
| Насичені | 10.1g |
| Ненасичені | 8.9g |
| Натрій | 52mg |
Сметана має глікемічний індекс 27, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 1 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Сметана має низький глікемічний індекс (27), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Сметана має глікемічне навантаження 1 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →