Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Мусковадо цукор має глікемічний індекс 60, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 59 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими sweets, Мусковадо цукор займає вище середнього позицію за глікемічним індексом.
Мусковадо цукор підходить у помірних кількостях для людей, які стежать за рівнем цукру.
Чому така оцінка?
| Калорії | 380 kcal |
| Вуглеводи | 98g |
| Цукри (всього) | 97g |
| Природні | 0.0g |
| Додані | 97g |
| Клітковина | 0g |
| Розчинна | 0g |
| Нерозчинна | 0g |
| Білки | 0.2g |
| Жири | 0g |
| Насичені | 0g |
| Ненасичені | 0g |
| Натрій | 40mg |
Мусковадо цукор має глікемічний індекс 60, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 59 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Мусковадо цукор має помірний глікемічний індекс (60). Люди з інсулінорезистентністю можуть вживати його помірно.
Мусковадо цукор має глікемічне навантаження 59 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →