Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekersiz hazırlanmış hardal glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Şekersiz hazırlanmış hardal glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şekersiz hazırlanmış hardal kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 66 kcal |
| Karbonhidratlar | 5.8g |
| Şekerler (toplam) | 0.9g |
| Doğal | 0.9g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 3.3g |
| Çözünür | 0.7g |
| Çözünmez | 2.6g |
| Protein | 3.7g |
| Yağ | 4.4g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 4.2g |
| Sodyum | 1100mg |
Şekersiz hazırlanmış hardal glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şekersiz hazırlanmış hardal düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şekersiz hazırlanmış hardal 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →