Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekerli tahıl barı glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 49 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şekerli tahıl barı glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Şekerli tahıl barı hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 400 kcal |
| Karbonhidratlar | 70g |
| Şekerler (toplam) | 30g |
| Doğal | 5.0g |
| Eklenmiş | 25g |
| Lif | 3g |
| Çözünür | 0.9g |
| Çözünmez | 2.1g |
| Protein | 5g |
| Yağ | 12g |
| Doymuş | 4g |
| Doymamış | 8g |
| Sodyum | 200mg |
Şekerli tahıl barı glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 49 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Şekerli tahıl barı yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Şekerli tahıl barı 100g başına 49 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →